Nitro-blog

5 Redenen waarom kleine bedrijven van Nitro houden

Blog-SMBs-Nitro.png

Ontdek hoe kleine tot middelgrote bedrijven Nitro's PDF & eSign-oplossingen kunnen gebruiken om groei en digitale transformatie te versnellen.

Kleine tot middelgrote ondernemingen (KMO's) zijn een drijvende kracht in de huidige economie: ze bouwen gemeenschappen op, creëren werkgelegenheid en dragen bij tot wereldwijde innovatie. Wist u dat KMO's ook 90% van alle bedrijven wereldwijd uitmaken?

Hoewel de toekomst van KMO's zeer optimistisch is, is het geen geheim dat zij in het huidige concurrerende bedrijfsklimaat met veel uitdagingen worden geconfronteerd. Organisaties van elke omvang hebben dringend behoefte aan digitale transformatie, maar het MKB pakt deze obstakels aan met minder middelen, ondersteuning en technologie dan hun tegenhangers in grote ondernemingen.

Daar kunnen we ons in vinden. Het verhaal van Nitro begon met een team van drie in 2005 en groeide uit tot meer dan 360 werknemers wereldwijd. Wij hebben onze eigen unieke uitdagingen op onze weg gevonden, en dat is de reden waarom wij met passie KMO's willen helpen succesvol te zijn.

Dus of u nu een team van 1 of 1,000 of 100,000+-Nitro kan u helpen. Laten we eens kijken naar de belangrijkste redenen waarom KMO's van ons houden en waarom wij de juiste PDF- en eSign-partner zijn voor uw digitale transformatie.

1. Krijg de waarde die u nodig hebt (en verdient!)

Inflatiezorgen, krimpende budgetten, beperkingen in de toeleveringsketen en tekorten aan talent - ongeacht de sector, u staat momenteel waarschijnlijk onder grote druk. U afvragen of u te veel betaalt voor software zou daar niet bij moeten horen.

Met Nitro PDF Pro, Sign en Analytics (allemaal onderdeel van ons Nitro Productivity Platform) bieden wij eerlijke en duidelijke prijzen. Hoe? Door volumebeperkingen en verborgen kosten te elimineren met lagere totale eigendomskosten dan toonaangevende concurrenten.

Als u geïnspireerd bent om meer te weten te komen over hoe wij u kunnen helpen meer waarde te krijgen, bekijk dan ons nieuwste eBook, 7 overwegingen voor het kiezen van een PDF-provider.

2. Geniet van de flexibiliteit om te groeien

Uw organisatie is uniek. Als KMO hebt u specifieke behoeften, verschuivende prioriteiten en wordt u voortdurend gedwongen om u aan te passen en alles in evenwicht te brengen. Of u nu een team van 2 of 2,000 bent, uw personeel moet verbonden blijven om productief te blijven en uw bedrijf concurrerend te houden. U mag niet achterblijven omdat uw softwareleverancier niet met u mee kan schalen.

Wij geloven dat flexibiliteit het geheim is van succes voor KMO's, en wij gedijen bij het helpen van organisaties zoals de uwe om kansen te benutten. Daarom bieden wij meerdere licentie-opties en betaalbare prijzen om ervoor te zorgen dat u de beste pasvorm krijgt voor de behoeften van uw organisatie, ongeacht de fase van het transformatieproces waarin u zich bevindt.

3. Krijg een strategische partner voor digitale transformatie

KMO's voelen zich vaak ondergewaardeerd en krijgen niet de strategische relatie met grote leveranciers die zij nodig hebben. In feite gelooft 86% van de ondernemingen dat hun organisatie zorgt voor haar MKB-klanten, maar slechts 64% van de MKB-bedrijven voelt hetzelfde.

Helaas laten veel softwareleveranciers u een aanzienlijk bedrag betalen voor de specifieke ondersteuning die uw organisatie nodig heeft. Maar dat betekent niet dat u ondersteuning van uw criterialijst moet schrappen. Bij alles wat wij doen staan ondersteuning en klantenservice voorop.

Wanneer u lid wordt van de Nitro-community, kunt u ons team beschouwen als een digitaal verlengstuk van het uwe en kunt u een persoonlijke, op maat gemaakte ervaring verwachten.

4. Meet en volg uw besparingen

Gegevens zijn de levensader van elke organisatie, maar het MKB heeft vaak moeite om ze optimaal te benutten. Maar het benutten van gegevens hoeft niet ingewikkeld, tijdrovend of duur te zijn.

Nitro helpt uw kleine bedrijf bij het meten van succes tijdens uw digitale transformatietraject om prestaties te stimuleren en processen te verbeteren. Met Nitro Analytics kunt u zien hoeveel kosten, papier en tijd u bespaart met eSigning, wat uw impact op het milieu is en er is zelfs een ROI-calculator ingebouwd in het platform.

NitroAnalytics-ROI-Calculator.png

Kijk eens wat de MKB-klanten van Nitro in 2021 collectief hebben bespaard!

  • 45,000 bomen
  • 40,200,000 liter waterverbruik
  • 7,239,077 uur door efficiëntere processen
  • 375,807,370 pagina's worden niet afgedrukt

Wilt u zien wat uw organisatie kan besparen?

Begin nu met een gratis proefperiode van 14 dagen!

5. Documentprocessen vereenvoudigen en automatiseren

Wij begrijpen dat uw kleine onderneming vaak te maken heeft met beperkte middelen, tijdsdruk, verschuivende tijdschema's en alles daartussenin. Uw team werkt hard. Nu kunt u hen wat welverdiende tijd teruggeven.

Alle oplossingen van Nitro zijn ontworpen om de productiviteit te verhogen en kostbare uren te besparen. Ze zijn gebouwd als een verbonden ecosysteem dat naadloos samenwerkt en integreert met de tools die u al gebruikt, zoals Microsoft Outlook en SharePoint.

Toen real estate SMB Immoweb Nitro Sign Premium in hun workflows implementeerde, konden zij aanzienlijke tijdwinst boeken in het hele proces van huurovereenkomsten. Het sjabloonportaal hielp hun gebruikers om repetitieve e-handtekeningtaken gemakkelijk te automatiseren, fouten te elimineren en de efficiëntie te verhogen.

Full compliance, easy integration and a friendly user experience were the top reasons we chose to partner with Nitro.
Grégory Noirfalise, Project Lead Switch Business at Immoweb

Hoe kan Nitro uw digitale transformatie nog meer ondersteunen?

Ongeacht uw branche, Nitro geeft kleine bedrijven een voorsprong met krachtige, maar betaalbare digitale hulpmiddelen. Als uw productiviteitspartner helpen wij uw organisatie de groei verder te versnellen en tot bloei te komen.

Praat vandaag nog met ons team van deskundigen om ons vertrouwde platform van PDF-, eSign- en Analytics-producten te verkennen.