Nitro-blog

6 Redenen waarom kleine bedrijven van Nitro houden

Blog-SMBs-Nitro.png

Ontdek hoe kleine tot middelgrote bedrijven de PDF- en eSign-oplossingen van Nitro gebruiken om groei en digitale transformatie te versnellen.

Kleine tot middelgrote bedrijven (MKB) zijn een drijvende kracht in de huidige economie: ze bouwen gemeenschappen op, creëren werkgelegenheid en dragen bij aan mondiale innovatie. Wist u dat het MKB ook 90% van alle bedrijven wereldwijd uitmaakt?

Hoewel de toekomst van KMO's zeer optimistisch is, is het geen geheim dat zij in het huidige concurrerende bedrijfsklimaat met veel uitdagingen worden geconfronteerd. Organisaties van elke omvang hebben dringend behoefte aan digitale transformatie, maar het MKB pakt deze obstakels aan met minder middelen, ondersteuning en technologie dan hun tegenhangers in grote ondernemingen.

Dus of u nu een team van 1 of 1,000 of 100,000+-Nitro kan u helpen. Laten we eens kijken naar de belangrijkste redenen waarom KMO's van ons houden en waarom wij de juiste PDF- en eSign-partner zijn voor uw digitale transformatie.

1. Krijg de waarde die u nodig hebt (en verdient!)

Inflatiezorgen, krimpende budgetten, beperkingen in de toeleveringsketen en tekorten aan talent - ongeacht de sector, u staat momenteel waarschijnlijk onder grote druk. U afvragen of u te veel betaalt voor software zou daar niet bij moeten horen.

Nitro's PDF- en eSign-oplossingen bieden lagere totale eigendomskosten dan toonaangevende concurrenten door volumebeperkingen en verborgen kosten te elimineren. Onze flexibele kortingen voor grotere implementaties zorgen ervoor dat u uw PDF-software kunt schalen in het tempo van uw organisatorische behoeften.

Als u zich geïnspireerd voelt en meer wilt weten over hoe wij u kunnen helpen meer waar voor uw geld te krijgen, bekijk dan ons e-boek, 7 Overwegingen bij het kiezen van een PDF-provider.

2. Geniet van de flexibiliteit om te groeien

Uw organisatie is uniek. Als MKB-bedrijf heb je specifieke behoeften, verschuivende prioriteiten en word je voortdurend gedwongen om alles aan te passen en in evenwicht te brengen. Het maakt niet uit of u een team van 2 of 2,000 bent, uw personeel moet verbonden blijven om productief te blijven en uw bedrijf concurrerend te houden. U mag niet achterop raken alleen maar omdat uw softwareleverancier niet met u mee kan schalen.

Wij geloven dat flexibiliteit het geheim is van succes voor het MKB, en we vinden het geweldig om organisaties als de uwe te helpen kansen te benutten. Daarom bieden we meerdere licentieopties om ervoor te zorgen dat u de beste oplossing krijgt voor de behoeften van uw organisatie, ongeacht in welke fase van het transformatietraject u zich bevindt.

3. Krijg een strategische partner voor digitale transformatie

KMO's voelen zich vaak ondergewaardeerd en krijgen niet de strategische relatie met grote leveranciers die zij nodig hebben. In feite gelooft 86% van de ondernemingen dat hun organisatie zorgt voor haar MKB-klanten, maar slechts 64% van de MKB-bedrijven voelt hetzelfde.

Helaas laten veel softwareleveranciers u een aanzienlijk bedrag betalen om de specifieke ondersteuning te krijgen die uw organisatie nodig heeft. Maar dat betekent niet dat u het uit uw criterialijst moet verwijderen. Bij alles wat we doen, staat klantenondersteuning voorop. Wanneer u lid wordt van de Nitro-gemeenschap, kunt u ons team beschouwen als een digitaal verlengstuk van u en een persoonlijke, op maat gemaakte ervaring verwachten.

4. Meet en volg uw besparingen

Gegevens zijn de levensader van elke organisatie, maar het MKB heeft vaak moeite om ze optimaal te benutten. Maar het benutten van gegevens hoeft niet ingewikkeld, tijdrovend of duur te zijn.

Nitro helpt uw kleine onderneming succes te meten tijdens uw digitale transformatietraject om de prestaties te verbeteren en processen te verbeteren. Met Nitro Analytics kunt u uw kosten-, papier- en tijdbesparingen door eSigning en uw impact op het milieu zien, en er is zelfs een ROI-calculator rechtstreeks in het platform ingebouwd.

Analytics Animation - ROI Calculator

Wilt u zien wat uw organisatie kan besparen?

Begin nu met een gratis proefperiode van 14 dagen!

5. Documentprocessen vereenvoudigen en automatiseren

We begrijpen dat uw kleine onderneming vaak te maken heeft met tijdsdruk, veranderende tijdlijnen en alles daartussenin. Jouw team werkt hard. Nu kun je ze wat welverdiende tijd teruggeven.

De oplossingen van Nitro zijn allemaal ontworpen om de productiviteit te verhogen en kostbare uren te besparen. Ze zijn gebouwd als een verbonden ecosysteem dat naadloos samenwerkt en integreert met de tools die u al gebruikt, zoals Microsoft Outlook en SharePoint.

Toen vastgoed-kmo Immoweb Nitro Sign in hun workflows implementeerde, profiteerden ze van een aanzienlijke tijdsbesparing tijdens hun huurovereenkomstproces. Het sjabloonportaal hielp hun gebruikers om repetitieve eSignature-taken eenvoudig te automatiseren, fouten te elimineren en de efficiëntie te verhogen.

Full compliance, easy integration and a friendly user experience were the top reasons we chose to partner with Nitro.
Grégory Noirfalise, Project Lead Switch Business at Immoweb

6. Doe zaken met een gerust hart

Als mkb-bedrijf vindt u het misschien een uitdaging om robuuste documentbeveiligingsmaatregelen te implementeren en te onderhouden. Deze hiaten maken uw organisatie tot een belangrijk doelwit voor phishing-aanvallen, ransomware en andere cyberdreigingen. Een recente studie toont aan dat dergelijke incidenten bedrijven met minder dan 500 werknemers gemiddeld $3kosten.31 miljoen.

Geconfronteerd worden met beveiliging kan aanvoelen als een mijnenveld, daarom regelt Nitro alles voor u, zonder uw gebruikerservaring in gevaar te brengen. Om u te helpen gevoelige gegevens veilig te houden, biedt onze uitgebreide PDF-oplossing u de mogelijkheid om uw documenten met een wachtwoord te beveiligen, te redigeren, van een watermerk te voorzien en wit te maken. Onze betrouwbare strategie en toewijding om de gegevens van miljoenen zakelijke gebruikers elke dag te beschermen, betekent dat u erop kunt vertrouwen dat uw gegevens veilig zijn tijdens het eSigning-proces.

Hoe kan Nitro uw digitale transformatie nog meer ondersteunen?

Ongeacht uw branche, Nitro geeft kleine bedrijven een voorsprong met krachtige, maar betaalbare digitale hulpmiddelen. Als uw productiviteitspartner helpen wij uw organisatie de groei verder te versnellen en tot bloei te komen.

Praat vandaag nog met ons team van experts om onze vertrouwde PDF- en eSign-oplossingen te verkennen.

Opmerking van de uitgever: Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd in november 2022 en is bijgewerkt om updates van Nitro-oplossingen weer te geven.