Nitro-blog

Aankondiging van Nitro Pro 9 met Nitro Cloud: nu beschikbaar

cloud- 1 .png

Nitro Cloud betekent voor het eerst dat onze desktopgebruikers documenten online met iedereen kunnen delen, en elke deelnemer aan die workflow in staat stellen samen te werken aan deze documenten en deze te ondertekenen - zonder dat er desktopsoftware nodig is. Alles gebeurt in de browser en het wordt allemaal bijgehouden, inclusief documentweergaven, versies, markeringen en opmerkingen.

Ik ben echt enthousiast over Nitro Pro 9 . Ik ben enthousiast voor ons team, en vooral voor onze klanten.

Dit is natuurlijk onze nieuwste en beste release, maar het is meer dan zomaar een nummer. Het is een evolutionaire sprong voorwaarts voor iedereen die met documenten werkt. Voor het eerst verbinden we de desktop met de cloud. We hebben het zo gemakkelijk gemaakt om online of offline te creëren, te bewerken, te delen, te ondertekenen en samen te werken. Doe alles wat u eerder in Nitro Pro deed, en meer, en maak intuïtief verbinding met Nitro Cloud voor documentworkflow.

Pro 9 heeft een geheel nieuwe look en feel, gebaseerd op de Windows 8 /Office 2013 -stijl, wat betekent dat als u weet hoe u Microsoft Office moet gebruiken, u ook weet hoe u Nitro moet gebruiken. We zijn nog steeds de gemakkelijkst te gebruiken oplossing voor documentproductiviteit op de markt en we zijn van plan dat zo te houden.

Naast Nitro Cloud-connectiviteit hebben we zoveel geweldige nieuwe functies; van onze Microsoft Outlook-integratie tot krachtige documentvergelijkingsmogelijkheden en meethulpmiddelen. Pro is sneller dan ooit tevoren en zet een nieuwe maatstaf voor documentcreatie en conversiesnelheid, wat betekent dat u meer gedaan krijgt, sneller.

Nitro Cloud betekent voor het eerst dat onze desktopgebruikers documenten online met iedereen kunnen delen, en elke deelnemer aan die workflow in staat stellen samen te werken aan deze documenten en deze te ondertekenen - zonder dat er desktopsoftware nodig is. Alles gebeurt in de browser en het wordt allemaal bijgehouden, inclusief documentweergaven, versies, markeringen en opmerkingen.

Ons doel met Nitro Pro 9 en Nitro Cloud was om de levenscyclus van gedeelde documenten zo pijnloos mogelijk te maken. Of u nu een krachtige desktopgebruiker bent of af en toe een medewerker en ondertekenaar in de cloud bent, Nitro kan u productiever maken. Papierwerk is misschien een onderdeel van het leven, maar het is niet waarom je zaken ging doen.

Ik wil van deze gelegenheid gebruik maken om ons team te bedanken voor twee geweldige nieuwe producten in Pro 9 en Nitro Cloud; en onze klanten, de 400 , 000 + bedrijven wereldwijd die op Nitro draaien en die ons in staat stellen nieuwe en betere dingen te blijven bouwen.

Nitro Pro 9 is nu beschikbaar. U kunt proberen of het hier kopen. Nitro Cloud is nu ook beschikbaar. Maak een gratis account aan en begin vandaag nog met samenwerken en ondertekenen in de cloud.

-Sam Chandler, oprichter en CEO van Nitro