Nitro-blog

Actie ondernemen tegen racisme en onrecht, de Nitro Way

Nitro-staat-voor-gelijkheid-en-rechtvaardigheid- 1000 x 1000 .png

Een e-mail van onze CEO en oprichter, Sam Chandler, aan alle Nitronauten om aandacht te vragen voor de bredere impact van dit probleem en ook wat Nitro doet om ons team te helpen actie te ondernemen en onze lokale gemeenschappen te ondersteunen.

Beste nitronauten,

De gebeurtenissen van de afgelopen week – de zinloze moord op George Floyd, het schieten van de politie op vreedzame en wettige protesten, een president die vastbesloten lijkt de vlammen van verdeeldheid en onenigheid aan te wakkeren terwijl we nu het meest behoefte hebben aan leiderschap dat verenigt – hebben me verlaten geschokt en diepbedroefd. Deze tragedies volgen op de onnodige dood van Ahmaud Arbery en Breonna Taylor eerder dit jaar, en helaas vele andere gekleurde mensen voor hen.

Aan al degenen die op dit moment pijn hebben, vooral onze Black Nitronauts, weet dat je Nitro-familie naast je staat, we zijn er voor je en we zullen altijd je recht steunen om gezien en gehoord te worden.

Ik zal zeker niet doen alsof ik volledig begrijp of zelfs maar begin te begrijpen wat je doormaakt, inclusief de angst en het onrecht waarmee je dagelijks wordt geconfronteerd. Als leider van een bedrijf dat individualiteit en diversiteit altijd heeft omarmd en gevierd, staan we echter samen in solidariteit met u en de zwarte gemeenschap om haat, racisme en onderdrukking te veroordelen. Maar net zo belangrijk, ik wil onze toewijding als bedrijf en team verstevigen om beter te worden, te luisteren, onszelf te blijven onderwijzen, de vaak ongemakkelijke gesprekken te faciliteren, elkaar verantwoordelijk te houden voor de normen die we van elkaar verwachten en uiteindelijk om actie te ondernemen om vooruitgang te boeken en betekenisvolle verandering te bewerkstelligen.

Ik ben trots en vereerd om te zien dat onze Nitronauten elke dag onze Be Good-waarde beleven, en een omgeving van empathie en steun koesteren, vooral in ongelooflijk turbulente tijden als deze, maar ik weet dat we het beter kunnen en moeten doen. Verandering begint vaak klein, in onze eigen gemeenschappen en werkomgevingen, en we moeten allemaal deel uitmaken van de oplossing.

Daarom zijn we van plan om, hoewel actie op de lange termijn nodig is, onmiddellijk de volgende stappen te ondernemen:

  1. Nitro doneert $10,000 aan Black Lives Matter en het NAACP Legal Defense and Educational Fund en zal ook onze Nitro Gives matching (2:1) verdubbelen voor alle relevante Nitronautendonaties tot $50,000.
  2. We zetten ons in om te luisteren en te leren, en om als team beter te worden. Dat gezegd hebbende, bieden we doorlopende toegang tot bronnen om daarbij te helpen, waaronder diversiteits- en inclusietraining, gemeentehuizen voor open discussie en feedback, webbronnen, boeken, podcasts, enz. We zullen een meer uitgebreide eerste lijst met bronnen voor het team en ik moedig jullie ook allemaal aan om alles te delen waarvan je denkt dat het deze zaak en onze doelstellingen verder zal helpen.
  3. Hoewel we altijd diversiteitsdoelen hebben gehad als onderdeel van onze Talent-inspanningen, moeten we het beter doen. Tegenwoordig verbinden we ons ertoe een meer proactieve rol te spelen om ervoor te zorgen dat we meer diversiteit hebben, niet alleen in de aanwervingen die we op alle niveaus aannemen, maar ook in hoe en waar we proactief kandidaten zoeken, met name binnen de zwarte gemeenschap.
  4. Ten slotte sluiten we aanstaande vrijdag (juni 5 ) Nitro in alle regio's af, zodat ons team een mentale pauze kan nemen van het werk. De gebeurtenissen van de afgelopen weken (bovenop een wereldwijde pandemie!) eisen hun tol, dus gebruik de tijd om voor jezelf te zorgen, te doneren, vrijwilligerswerk te doen, petities te ondertekenen, te luisteren en te leren, en enkele mede-Nitronauten te ontmoeten (in een sociaal afstandelijke manier natuurlijk) om te bespreken en te bepalen hoe we als organisatie willen reageren in deze opmerkelijke tijden en bouwen aan een betere, meer gelijke en rechtvaardige toekomst. We willen en moeten van je horen.

Ik erken dat dit slechts het begin is van een voortdurende dialoog, en er is nog zoveel meer te doen. Als bedrijf en als individuen kunnen en moeten we een leidende rol spelen. En in tijden als deze is leiderschap belangrijk. Laten we dus een open discussie voeren, ons inzetten en doorgaan met actie, en ervoor zorgen dat we voor elkaar zorgen. We staan wijd open voor alle feedback en ideeën, dus deel alle aanvullende suggesties of aanbevelingen en neem rechtstreeks contact op als u contact wilt opnemen 1 : 1 .

Blijf veilig en het ga je goed,

Sam