Nitro-blog

Het belang van tijd vrijmaken en opladen

large-NitroRechargeWeekFinal.png

"Er is deugd in werk en er is deugd in rust. Gebruik beide en zie geen van beide over het hoofd." - Alan Cohen

Vandaag is de eerste dag van onze inaugurele Summer Recharge Break bij Nitro. Dit is nu een formeel bedrijfsvoordeel (in de eerste week van juli), samen met een Winter Recharge Break die in de eerste week van januari zal plaatsvinden.

We zijn ons terdege bewust van de uitdagingen en druk waarmee ons team de afgelopen 18 maanden is geconfronteerd toen de wereld zich vrijwel van de ene op de andere dag moest aanpassen aan een nieuwe manier van leven en werken. Ondanks uitdagende omstandigheden op vele fronten, hebben onze Nitronauten er alles aan gedaan om een verbazingwekkende productiviteit en een sterke betrokkenheid te behouden. Ons team is zo'n inspiratie voor mij, en een groot deel van wat ons voortstuwt naar blijvend succes, is ons vermogen om naar elkaar te luisteren en met elkaar mee te leven. Als gevolg hiervan weten we dat veel Nitronauten op dit moment een zekere mate van burn-out voelen, vooral met de aanhoudende vage lijnen tussen werk en privé, en een groot deel van het team leeft nog steeds met aanhoudende pandemische beperkingen en aanhoudende onbekenden.

Dus vanaf juli 1 - 7 zullen onze Nitronauten over de hele wereld OOO en volledig offline zijn. Ons vermogen om echt de stekker uit het stopcontact te halen, heeft veel te maken met het feit dat het hele bedrijf tegelijkertijd de stekker uit het stopcontact trekt, en dus doen we precies dat, en meer. In januari hebben we de Winter Recharge Break van een week geïntroduceerd, samen met enkele ad-hoc, "indien nodig" Unplug Days, die ongetwijfeld de meest gewaardeerde voordelen zijn die we ooit hebben geïntroduceerd.

Deze Oplaadweken maken deel uit van een breder welzijnsinitiatief dat wij het afgelopen jaar hebben uitgebreid, waaronder doorlopend flexibel verlof (wij moedigen Nitronauten aan om vrij te nemen wanneer dat past), extra toegang tot bronnen voor geestelijke en lichamelijke gezondheid (waaronder ModernHealth, Peptalk, en Aaptive), en het vernieuwen van onze Nitronaut Resource Groups, zodat ons team steun en een groter gemeenschapsgevoel heeft rond de dingen die er het meest toe doen, vooral in moeilijke tijden.

Tijdens deze Summer Recharge Break hebben we een skeletteam om eventuele dringende problemen of vragen van klanten op te lossen. De rest van het bedrijf zal in juli 8 terug zijn, hopelijk voelt ze zich ontspannen, nieuwe energie en klaar om de tweede helft van het jaar aan te pakken.

Waar u ook bent, we hopen dat u ook de nodige tijd neemt om te ontspannen en de stekker uit het stopcontact te halen – de voordelen spreken voor zich.