Nitro-blog

Ga verder: maak kennis met Scott, Corporate Account Executive

Nitro-Corporate-Account-Executive-Scott- 1000 x 628 .png

Lees hoe onze Nitronauten hun carrière hebben laten groeien met Nitro. Hun inzet en kennis is van onschatbare waarde! Maak kennis met ons team.

Welkom bij onze Nitro 'Carrièregroei'-serie!

Vaak denken mensen dat loopbaangroei alleen wordt bereikt door van functie te veranderen of van bedrijf te veranderen. Ze zien dit als een middel om vooruit te komen. In werkelijkheid is het loopbaangroeipad allesbehalve dit. De meest waardevolle en bevredigende banengroeimogelijkheden komen vaak van leren en ontwikkelen in de loop van de tijd binnen een team, een kernlid van een organisatie worden, solide relaties ontwikkelen en meer junior teamleden of nieuwe medewerkers begeleiden.

In San Francisco, Dublin, Melbourne en Londen hebben we het geluk dat we verschillende Nitronauten hebben die hun carrière bij Nitro zijn begonnen en hebben laten groeien. De inzet en kennis die ze toevoegen aan onze teams en cultuur is van onschatbare waarde!

Ontmoet Scott, Corporate Account Executive op ons hoofdkantoor in Dublin

Scott speelt een cruciale rol bij het genereren van incrementele inkomsten in ons verkoopteam. Scott levert Nitro's waarde aan belangrijke belanghebbenden en laat zien hoe we teams over de hele wereld helpen om nog slimmer met documenten te werken. Door vastberadenheid, hoge energie en prestaties heeft Scott een verbazingwekkende carrière opgebouwd terwijl hij elke dag de Nitro-waarden (wees goed, geen onzin en hoge prestaties) naleeft.

Maak kennis met Scott en waarom hij bij Nitro is gekomen.

Wat was uw rol toen u bij Nitro kwam?

Ik kwam bijna vier jaar geleden bij Nitro als vertegenwoordiger voor verkoopontwikkeling. In deze rol was ik verantwoordelijk voor het prospecteren van nieuwe business en het creëren van een zinvolle pijplijn voor onze Account Executives. Vanaf het moment dat ik het team ontmoette, wist ik meteen dat dit de perfecte plek voor mij was om te leren en mijn carrière te laten groeien!

Hoe ben je daarna Corporate Account Executive geworden?

In mijn eerste zes maanden heb ik geleerd hoe ik leidinggevenden op C-niveau kan betrekken, waardevolle vergaderingen kan boeken en mijn onderhandelingsvaardigheden kan verfijnen. Maar het belangrijkste was dat ik ook een groter beeld begon op te bouwen van hoe ik binnen het team wilde groeien. Vanaf het begin van mijn Nitro-reis kreeg ik de kans om met echt getalenteerde mensen te werken.

In 2016 werd ik gepromoveerd tot Inside Sales Executive, wat mijn eerste afsluitende functie was, en na acht succesvolle maanden ben ik doorgegroeid naar Corporate Account Executive, waar ik nu ben.

Naarmate Nitro is gegroeid, heb ik het geluk gehad om meer strategische deals uit te voeren en veel waarde te bieden voor onze klanten. Een belangrijk ding voor mij is dat Nitro me altijd de training en middelen heeft gegeven die ik nodig had om succesvol te zijn.

Veel mensen zeggen dat constant leren de sleutel is tot loopbaangroei. Is dit voor jou het geval geweest en van wie heb je het meeste geleerd?

Definitief. Elke dag is een schooldag! Nitro is het soort plek waar je iedereen op elk moment kunt benaderen, van het productteam tot de CEO. Ik leer constant van de mensen om me heen. Het gemakkelijk bereiken van geweldige mentoren bij Nitro die altijd waardevolle feedback geven, heeft een echte impact op mijn carrière gehad.

We worden omringd door steun en worden altijd aangemoedigd om iets nieuws te leren bij Nitro! Onlangs heeft ons People-team een nieuw leer- en ontwikkelingsplatform uitgerold, LinkedIn Learning voor iedereen. Ik kan gemakkelijk online trainingen selecteren die relevant zijn voor mijn dagelijkse rol, maar ook cursussen die iets meer gericht zijn op persoonlijke ontwikkeling.

Wat waren tot nu toe enkele opvallende momenten tijdens je reis met Nitro?

Er zijn ladingen!

De succesvolle IPO van Nitro is zonder twijfel daarboven. Dit is iets bijzonders dat niet vaak voorkomt. De IPO markeert zo'n opwindende tijd voor Nitro en creëert een geweldige kans voor groei.

Andere mensen om me heen zien slagen is ook belangrijk voor mij. Dit is een teamsport, dus als we winnen, winnen we samen! Ik help mijn team graag op elke mogelijke manier.

Een ander opvallend moment was het in ontvangst nemen van de 'Nitro Digger'-prijs in juli 2019 . Ik had het geluk om de grootste Corporate deal in Europa te sluiten. (Deze prijs erkent hoge prestaties - een van Nitro's kernwaarden.)

Welke waarde heb je tijdens je hele carrière met je meegedragen en waar hoorde je het voor het eerst?

De belangrijkste waarden die ik met me meedraag zijn hard werken, een groot geloof en veerkracht. Als je iemand in het team vraagt, zullen ze je vertellen dat hoge energie bij mij gegarandeerd is. Ongeacht je rol bij Nitro, je zult onze kernwaarden zien; wees goed, geen poespas en elke dag topprestaties in actie.

Waar ben je het meest enthousiast over als je groeit in je rol bij Nitro?

Ik ben enthousiast over hoe het bedrijf groeit als gevolg van de IPO! De Nitro Productivity Suite is een uitzonderlijk product dat echte problemen oplost, voor elke klant in elke branche, en maakt plaats voor spannende toekomstige kansen voor ons team!

Ons verkoopteam groeit! Kom werken met Scott en de rest van het team bij Nitro. Bekijk onze openstaande functies in San Francisco, Dublin, Melbourne, Toronto en Londen.

Toekomst van werk

Het Nitro-productiviteitsrapport 2022

Ontdek hoe de pandemie de productiviteit, workflows en digitale initiatieven heeft veranderd, evenals de trends en technologieën die het werk in 2022 en daarbuiten vormgeven.