Nitro-blog

Ga verder: maak kennis met Scott, Corporate Account Executive

Nitro-Corporate-Account-Executive-Scott- 1000 x 628 .png

Lees hoe onze Nitronauten hun carrière hebben uitgebouwd met Nitro. Hun inzet en kennis is van onschatbare waarde! Maak kennis met ons team.

Welkom bij onze Nitro-serie 'Carrièregroei'!

Vaak denken mensen dat carrièregroei alleen wordt bereikt door van functie te veranderen of door van bedrijf te veranderen. Zij zien dit als een middel tot vooruitgang. In werkelijkheid is het carrièrepad allesbehalve dit. De meest waardevolle en bevredigende groeimogelijkheden op de arbeidsmarkt komen vaak voort uit het leren en ontwikkelen binnen een team, het worden van een kernlid van een organisatie, het ontwikkelen van solide relaties en het begeleiden van jongere teamleden of nieuwe medewerkers.

In San Francisco, Dublin, Melbourne en Londen hebben we het geluk dat we verschillende Nitronauten hebben die hun carrière bij Nitro zijn begonnen en hebben laten groeien. De inzet en kennis die ze toevoegen aan onze teams en cultuur is van onschatbare waarde!

Ontmoet Scott, Corporate Account Executive op ons hoofdkantoor in Dublin

Scott speelt een cruciale rol bij het genereren van incrementele inkomsten in ons verkoopteam. Scott levert Nitro's waarde aan belangrijke belanghebbenden en laat zien hoe we teams over de hele wereld helpen om nog slimmer met documenten te werken. Door vastberadenheid, hoge energie en prestaties heeft Scott een verbazingwekkende carrière opgebouwd terwijl hij elke dag de Nitro-waarden (wees goed, geen onzin en hoge prestaties) naleeft.

Maak kennis met Scott en waarom hij bij Nitro is gekomen.

Wat was uw rol toen u bij Nitro kwam?

Ik ben bijna vier jaar geleden bij Nitro begonnen als vertegenwoordiger voor verkoopontwikkeling. In deze functie was ik verantwoordelijk voor het prospecteren van nieuwe zaken en het creëren van een zinvolle pijplijn voor onze Account Executives. Vanaf het moment dat ik het team ontmoette, wist ik meteen dat dit de perfecte plek voor mij was om te leren en mijn carrière te laten groeien!

Hoe ben je daarna Corporate Account Executive geworden?

In mijn eerste zes maanden heb ik geleerd hoe ik leidinggevenden op C-niveau kan betrekken, waardevolle vergaderingen kan boeken en mijn onderhandelingsvaardigheden kan verfijnen. Maar het belangrijkste was dat ik ook een groter beeld begon op te bouwen van hoe ik binnen het team wilde groeien. Vanaf het begin van mijn Nitro-reis kreeg ik de kans om met echt getalenteerde mensen te werken.

In 2016 werd ik gepromoveerd tot Inside Sales Executive, wat mijn eerste afsluitende functie was, en na acht succesvolle maanden ben ik doorgegroeid naar Corporate Account Executive, waar ik nu ben.

Naarmate Nitro is gegroeid, heb ik het geluk gehad om meer strategische deals uit te voeren en onze klanten veel waarde te bieden. Een belangrijk punt voor mij is dat Nitro mij altijd heeft voorzien van de training en middelen die ik nodig had om succesvol te zijn.

Veel mensen zeggen dat constant leren de sleutel is tot loopbaangroei. Is dit voor jou het geval geweest en van wie heb je het meeste geleerd?

Definitief. Elke dag is een schooldag! Nitro is het soort plek waar je iedereen op elk moment kunt benaderen, van het productteam tot de CEO. Ik leer constant van de mensen om me heen. Het gemakkelijk bereiken van geweldige mentoren bij Nitro die altijd waardevolle feedback geven, heeft een echte impact op mijn carrière gehad.

Bij Nitro worden we omringd door ondersteuning en worden we altijd aangemoedigd om iets nieuws te leren! Onlangs nog heeft ons People-team een nieuw leer- en ontwikkelingsplatform geïntroduceerd, LinkedIn Learning voor iedereen. Ik kan gemakkelijk online opleidingen selecteren die relevant zijn voor mijn dagelijkse werk, maar ook opleidingen die meer gericht zijn op persoonlijke ontwikkeling.

Wat waren tot nu toe enkele opvallende momenten tijdens je reis met Nitro?

Er zijn ladingen!

Nitro's succesvolle IPO staat daar zonder twijfel boven. Dit is iets bijzonders dat niet vaak voorkomt. De beursgang is een spannend moment voor Nitro en biedt een geweldige kans op groei.

Andere mensen om mij heen zien slagen is ook belangrijk voor mij. Dit is een teamsport, dus als we winnen, winnen we samen! Ik help mijn team graag op alle mogelijke manieren.

Een ander opvallend moment was het ontvangen van de 'Nitro Digger'-prijs in juli 2019. Ik had het geluk de grootste zakelijke deal in Europa te sluiten. (Deze prijs erkent hoge prestaties, een van de kernwaarden van Nitro).

Welke waarde heb je tijdens je hele carrière met je meegedragen en waar hoorde je het voor het eerst?

De belangrijkste waarden die ik met me meedraag zijn hard werken, een groot geloof en veerkracht. Als u het iemand van het team vraagt, zullen ze u vertellen dat hoge energie bij mij garant staat. Ongeacht je rol bij Nitro, zie je onze kernwaarden: goed zijn, geen gelul en hoge prestaties elke dag in actie.

Waar ben je het meest enthousiast over als je groeit in je rol bij Nitro?

Ik ben enthousiast over de groei van het bedrijf als gevolg van de beursgang! De Nitro Productivity Suite is een uitzonderlijk product dat echte problemen oplost, voor elke klant in elke sector. Dit biedt ons team interessante mogelijkheden voor de toekomst!

Ons verkoopteam groeit! Kom werken met Scott en de rest van het team bij Nitro. Bekijk onze openstaande functies in San Francisco, Dublin, Melbourne, Toronto en Londen.